Account Manager - ePayment Solution

SC GECAD ePayment International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea solutiei ePayment;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Prezentarea ofertei de produse/servicii, consilierea clientilor;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta intr-un post similar constituie un avantaj;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Persoana organizata, flexibila, orientata spre client;
- Capacitate de asimilare si procesare rapida a informatiilor si capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale;
- Bun negociator;
- Cunostinte medii de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- sediu ultramodern si echipamente de ultima generatie;
- program de training si oportunitati de promovare;
- cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament.

GECAD ePayment International S.R.L. este o companie a grupului GECAD, ce ofera solutii profesionale de dezvoltare a comertului electronic, create specific pentru piata interna si respectiv internationala, pentru a facilita tranzactionarea securizata online si offline, prin intermediul sistemului de plati integrat, pentru site-urile partenere, si o serie de servicii aditionale (audit de functionalitate, testarea magazinelor online cu cumparatori reali si construirea de prototipuri de magazine online).