Account Manager - derulare campanii interactive SMS

Telcor Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea ofertei si a draftului de contract pentru un nou proiect
- implementarea proiectelor
- derularea proiectelor (analiza si reactie pe baza informatiilor din rapoarte, urmarire costuri estimate vs costuri actuale, analiza si anuntare modificari)
- mentinerea legaturii cu clientii pe tot parcursul derularii proiectului (implementare, derulare, finalizare)

CERINTE

- experienta in derularea proiectelor de campanii promotionale sms (canale mixte de derulare: sms,call center,site)
- cunostinte aprofundate de utilizare(absolut obligatorii - test) Excel, Word, e-mail
- foarte buna comunicare, atat scris cat si oral
- studii superioare economice sau tehnice finalizate
- cunostinte de limba engleza, atat scris cat si oral

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu nivelul pietei;
- implicare in proiecte complexe si lucrul intr-un mediu profesional;
- bonusuri, prime/proiect;
- excelente oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti.

Companie romaneasca, specializata in transmisii de date, furnizare servicii de comunicatii, acces internet si telefonie.