Account manager

FLASH COMM INSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agent vanzari pentru echipamente de tratare a apei. Invitam la interviu si absolventi ai Fac. de Instalatii, daca corespund profilului cautat.

CERINTE

Seriozitate, perseverenta, atitudine proactiva, orientata spre optimizare permanenta a rezultatelor

BENEFICII OFERITE

masina
telefon
leptop

Flash Comm Instal a fost infiintata in 2004 ca firma specializata in domeniul serviciilor in instalatii. An de an, oferta companiei s-a diversificat, astfel incat astazi, aiguram clientilor nostri servicii in instalatii sanitare, electrice, automatizari, instalatii termice si incalzire in pardoseala, servicii in domeniul tratarii apei si in domeniul energiilor neconventionale. Din dorinta de a oferi pachete complete si de calitate in instalatii, in ultimii ani ne-am extins activitatea si in domeniul furnizarii de echipamente.

Compania prin divizia sa dedicata domeniului tratarii apei este reprezentant pentru Romania al Erie Water Treatment Controls.