Account Manager

ITEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este unul din primii trei jucatori din piata de servicii de colectare creante, atat in zona de B2B cat si in cea de B2C. Postul presupune:
- Promovarea si prezentarea serviciilor oferite de companie in intalnirile stabilite de Specialistii Telesales;
- Identificarea, intelegerea si intocmirea de oferte personalizate in functie de nevoile clientului;
- Responsabil pentru negocierea si incheierea de contracte care au ca scop atingerea obiectivelor de afaceri si a targetului lunar;
- Intocmirea de rapoarte standard saptamanale/lunare privind activitatea de dezvoltare a afacerii si statusul clientilor alocati.

CERINTE

- Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire;
- Experienta in vanzari directe de servicii reprezinta un avantaj;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati excelente de prezentare, abordare analitica;
- Spirit de initiativa, dinamism, flexibilitate;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonusuri extrem de avantajoase;
- Masina de serviciu (nelimitat);
- Telefon;
- Bonuri de masa.

Companiile sunt facute din si de oameni. La fel si strategiile lor. Imaginea firmei este creata si dusa mai departe de cei care o reprezinta. Profitul este la randu-i generat de eficienta angajatilor. Oamenii reprezinta asadar una si poate cea mai importanta dintre cheile reusitei in afaceri.

Credem cu tarie acest lucru si va suntem alaturi in demersul de dezvoltare a capitalului uman. Il cautam pentru dumneavoastra, va ajutam sa-l pastrati si sa-l cresteti, sa-i evaluati valoarea, sa-l administrati. Solutiile noastre de recrutare si consultanta precum si produsele dezvoltate de specialisti RU pentru specialisti RU va sprijina in calatoria dumneavoastra spre succes.