Account Manager

Today`s

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Stabileste prioritati in dezvoltarea proiectelor
- Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client
- Realizarea documentelor interne specifice (brief, documentatii tehnice etc)
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti
- Realizarea obiectivelor trimestriale stabilite de catre companie

CERINTE

- Abilitati telefonice excelente, abilitati de comunicare, capacitatea de a interactiona cu potentiali clienti
- Persoana ordonata, dinamica si dornica de a acumula informatii noi privind domeniul IT si Marketing
- Seriozitate si corectitudine
- Cunoasterea limbei engleze la nivel avansat
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Cunostinte operare PC la nivel avansat
- Reprezinta un avantaj cunoasterea HTML, CSS la un nivel mediu si experienta minima in utilizarea programelor de editare grafica (Adobe Photoshop)

BENEFICII OFERITE

- Suport in dezvoltarea profesionala.
- Se ofera training-ul necesar desfasurarii activitatii.
- Posibilitatea unui castig lunar real intre 200 si 700 de euro. Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Today`s este o agentie de marketing online care combina creativitate si strategia de marketing pentru a oferi solutii eficiente pe internet, din 2005.