Account Manager

SKILL TEAM CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste oportunitatile de penetrare a pietei
- Este intr-un process continuu si permanent de cautare de modalitati de promovare si vanzare a serviciilor
- Contacteaza clienti: networking, telemarketing, vizite, documente si prezentari trimise.
- Redacteaza propuneri comerciale catre clienti
- Negociaza contracte cu scopul de a inchide vanzarea in conditii reciproc avantajoase
- Sustine prezentari in fata partenerilor sau a potentialilor parteneri de afaceri
- Viziteaza periodic un mare procent dintre clientii importanti pentru procesul de vanzare.
- Mentine relatia cu clientii prin telefon si email

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in vanzarea de servicii
- Studii superioare finalizate
- Orientare catre client si catre obtinerea de rezultate
- Foarte bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere

BENEFICII OFERITE

- Comision in functie de vanzari
- Bonusuri in functie de performanta
- Training-uri soft skills
- Program flexibil

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR.