Account Manager

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de servicii de intermediere producator ¿ client final;

- Vanzarea de servicii de publicitate pe site propriu;

- Vanzarea de diferite documente, cataloage etc.;

- Raportarea activitatii curente catre directorul de vanzari;

- Utilizarea instrumentelor specifice acestui tip de vanzari: telefon, mail, fax.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (studii tehnice ar fi un avantaj);

- Cunostinte de limba engleza ¿ nivel conversational;

- Cunostinte operare PC ¿ pachetul Ms Office, internet, baze de date;

- Permis auto cat.B;

- Abilitati de comunicare si de persuasiune.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;

- Oportunitatea de a activa pe o piata in dezvoltare.

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.