Account Manager

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participarea la redactarea ofertei si a draftului de contract pentru un nou proiect
- implementarea proiectelor conform conditiilor contractuale
- urmarirea derularii proiectelor atribuite (analiza si reactie pe baza informatiilor din rapoarte, urmarire costuri estimate vs costuri actuale, comunicare cu personalul companiei desemnat sa participe la proiect, analiza si anuntare modificari)
- mentinerea legaturii cu clientii pe tot parcursul derularii proiectului (implementare, derulare, finalizare)

CERINTE

- experienta in derularea proiectelor de campanii promotionale (sms,call center)
- cunostinte aprofundate de utilizare Excel, Word, e-mail (absolut obligatoriu - test)
- foarte buna comunicare, atat scris cat si oral
- studii superioare economice sau tehnice finalizate
- aptitudini in lucrul cu softuri integrate – CRM, ERP
- cunostiinte de limba engleza, atat scris cat si oral

BENEFICII OFERITE

- salariu net 2400 ron
- bonusuri, prime/proiect

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro