ACCOUNT MANAGER

Skill TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deplasarea la sediul clientului in vederea efectuarii de prezentari
- Urmarirea targetului de vanzari
- Cresterea bazei proprii de clienti si a volumului de trafic realizat de acestia
- Gasirea de noi potentiali clienti
- Identificarea nevoilor exacte ale clientilor pentru a oferi serviciul cel mai bine adaptat cerintelor acestora
- Stabilirea datelor de livrare a serviciilor
- Pastrarea relatiei cu clientii dupa vanzare pentru a identifica eventualele probleme si oferirea de suport permanenet la cererile acestora
- Urmarirea incasarilor, scadentelor
- Colaborarea cu celalalte departamente ale firmei pentru a oferi solutii eficiente la solicitarile clientilor
- Participarea activa la sedintele de vanzari organizate la nivel de companie
- Asigurarea corespondentei si a rapoartelor periodice

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de peste 3 ani pe o pozitie similara
- Limba engleza nivel avansat (scris/vorbit)
- Bune cunostinte utilizare calculator
- Permis de conducere: B
- Orientare catre client si obtinerea de rezultate
- Proactivitate
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare, organizare, planificare

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul intalnirii.

Skill Team este o companie specializata in livrarea de servicii de resurse umane:
- Consultanta de resurse umane
- Recrutare si selectie de personal
- Training si teambuilding.

Derulam proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.