Account manager

Vector International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza continuu piata in vederea identificarii de potentiali clienti
Urmareste cresterea portofoliului de clienti si mentinerea clientilor deja castigati
Realizeaza oferte de pret, consilieaza clientii in alegerea celor mai bune solutii, urmareste derularea contractelor
Raporteaza constant evolutia vanzarilor

CERINTE

Experienta in vanzarea de produse de birotica-papetarie sau experienta in vanzarea de produse non-food
Persoana comunicativa si foarte ambitioasa
Cunostinte bune de operare PC
Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant + bonuri de masa + comision in functie de vanzarile realizate
Suport pentru obtinerea unor rezultate excelente: indrumare si training, materiale de promovare - catalog de produse si mostre, toate dotarile de birou necesare comunicarii cu clientul, masina de serviciu.

VECTOR INTERNATIONAL importa si distribuie produse de birotica si papetarie.
In cei 10 ani de activitate am reusit sa dezvoltam un portofoliu de peste 5000 de produse, importate direct de la prestigiosi producatori si furnizori din intreaga lume.
Suntem o societate certificata ISO 9001:2000, un partener viabil si competent pentru oricare dintre clientii nostri.

www.vectorinternational.ro