Account Manager

MOTORACTIVE IFN S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de relatii profitabile cu vendorii si clientii mari prin acoperirea in mod activ a regiunii stabilite;
Coordonarea eficienta a relatiilor pre- si post-vanzare cu clientii noi si cei existenti;
Pregatirea de oferte de leasing si urmarirea tranzactiilor;
Pre-analiza dosarelor de credit;
Promovarea produselor si a imaginii companiei in mediul local de afaceri;
Propunerea de initiative si programe spre dezvoltarea eficienta a operatiunilor Motoractive in regiunea asignata;
Intocmirea de rapoarte si prezentarea acestora catre superiori (referitor la vanzari, activitatea regionala, competitie s.a.).

CERINTE

Experienta in vanzari min. 2 ani (experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj);
Studii superioare;
Atitudine proactiva orientata spre rezultate;
Cunostinte operare PC;
Deplasari in Bucuresti;
Carnet auto (min. 1 an);
Cunostinte de limba engleza;
Rezident in orasul indicat.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv;
Bonus in functie de performante;
Mediu de lucru competitiv;
Bonuri de masa;
Training;
Telefon mobil.

Motoractive este cea mai mare societate de leasing independenta din Romania, cu o valoare totala a bunurilor finantate de peste 100 milioane de Euro in precedentul an de activitate. (www.motoractive.ro)