ACCOUNT MANAGER

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura activitatile de vanzare ale produselor IT & C ale firmei (ofertare, negociere, promovare, vanzare) si asistenta anterioara vanzarii pentru produsele comercializate.
Asigura gestionarea eficienta a portofoliului de clienti - companii ce activeaza in domeniul Servicii, Telecomunicatii - , prin cresterea volumului de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic sau tehnic
- Minimum 4 ani de experienta in vanzari/ marketing produse IT&C
- Cunostinte specifice produselor IT&C
- Atitudine pro-activa, capacitate de rezolvare a problemelor si de a lucra cu supervizare minima
- Abilitati de prezentare si negociere
- Cunostinte bune de limba engleza
- Abilitati lucru PC (MS Office).

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv, precum si oportunitati de training si dezvoltare a carierei pe termen lung.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii.
Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.