Account Manager

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC recruteaza un ACCOUNT MANAGER pentru o companie multinationala, specializata in Facility Management si prezenta in peste 10 tari din Uniunea Europeana.

Responsabilitati:
- Organizeaza si obtine confirmari pentru intalniri, audiente si vizite comerciale conform agendei de lucru a Directorului Comercial;
- Identifica posibile oportunitati de dezvoltare a portofoliului de clienti;
- Elaboreaza adrese si circulare conform cerintelor Directorului Comercial;
- Trimite in timpul stabilit ofertele catre clienti si potentiali clienti;
- Participa la seditele firmei si redacteaza minuta intalnirilor;
- Elaboreaza rapoarte conform cerintelor companiei;
- Actualizeaza si completeaza baza de date;
- Poate reprezenta compania in cadrul unor evenimente;

CERINTE

- Experienta pe un post similar minimum 2 ani;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Cunoasterea pachetului Office la nivel mediu;
- Persoana organizata, optimista, responsabila;
- Capacitate de analiza si sinteza, respectarea termenelor limita.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Posibilitatea de colaborare pe termen lung;
- Mediu de lucru multinational.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.