Account Manager

SC RALMI AGRO PLANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- initierea contactului intre companie si potentialii clienti existenti in baza de date, in vederea stabilirii de parteneriate.
- mentinerea contactului cu partenerii existenti in vederea imbunatatirii serviciilor oferite.

Responsabilitati:
- contacteaza telefonic clientii existenti in baza de date.
- asigura suport clientilor existenti in vederea imbunatatirii serviciilor oferite si a solutionarii problemelor aparute.
- urmareste planul de vanzari personal si al echipei.
- indeplineste target-urile zilnice si lunare stabilite.

CERINTE

- bune abilitati de comunicare
- claritate in exprimare
- studii medii finalizate - liceu
- limba engleza - mediu
- seriozitate, punctualitate
- flexibilitate, autodidact
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Pot fi obtinute sporuri salariale si/sau diverse recompense materiale in functie de anumite niveluri de performanta.

Cu o experienta de peste 6 ani pe piata si numeroase proiecte implementate in diferite domenii, de la agricultura, agroturism, pana la advertising si marketing, compania noastra dispune de toate resursele necesare dezvoltarii unei cariere de succes.
Punem dezvoltarea pe primul loc!
Alaturi de noi poti descoperii succesul!