Account manager

ON DEALS STORE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane care isi doresc sa creasca si, odata cu ele, sa creasca si brandurile clientilor. Ne plac mult persoanele cu spirit antreprenorial, pasionate de online si care gandesc doar in “proiecte speciale”.
Activitatea presupune incheierea de contracte noi sau vinderea de spatii publicitare pe site-urile din portofoliul companiei:

Cerinte:
- Experienta in vanzari B2B;
- Cunostinte avansate de limba engleza; alte limbi de circulatie internationala sunt un plus ;
- Un puternic simt al obiectivelor si un bun negociator;
- Personalitate comunicativa si prietenoasa ;
- Hotarare, abilitati excelente de organizare, capacitatea de a avea initiativa;
- Spirit de echipa, ambitios, fluenta in exprimare, valori si principii morale solide;
- Competenta in utillizarea calculatorului (Microsoft Office)

CERINTE

- Vanzari directe pro-active,
- Identifica si abordeaza personalizat clientii noi;
- Elaboreaza ofertele;
- Urmareste si culege feed-back legat de serviciile/pachetele vandute;
- Realizeaza targhetul de vanzari lunar si indeplineste criteriile de performanta;
- Informeaza departamentul de marketing cu date obtinute direct si indirect despre clienti si potentiali clienti;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
-Venit bazat doar pe comision; (in functie de cat de mult te dedici)
- Telefon mobil;
- Program flexibil, se poate lucra si de la dimiciliu

Lista poate continua, te asteptam sa ne cunosti.