ACCOUNT MANAGER

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectare piata
Contactarea persoanelor de decizie
Stabilire intalnire
Negociere contract
Mentinerea unei bune legaturi cu clientii
Inregistrarea activitatii in soft si raportare

CERINTE

Min 3 ani experienta in vanzari consultative
Prezenta agreabila, team player
Limba engleza avansat
Cunostinte Office - Word, Excel, Powerpoint
Permis cat B
Personalitate dinamica, orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, comision, decontarea cheltuielilor de transport, echipa dinamica

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.