Account Executive TELECOM

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea de clienti

- Intrevederi Top si Midlle Management reprezentanti banci si companii multinationale in vederea semnarii contracte/vanzari servicii si solutii de telecomunicatii ( ex: SDH, TDM, IP, VoIP, etc)
- Previziuni privind ciclurile de vanzare in derulare
- Cultivarea relatiilor cu clientii si potentialii clienti
- Realizarea prezentarilor si a demonstratiilor pe echipamentele si solutiile ofertate
- Relatii internationale cu alti operatori de telecomunicatii

CERINTE

- studii superioare, preferabil tehnice sau economice
- cursuri de vanzari (un plus)
- aptitudini de comunicare si negociere
- capacitatea de a dezvolta relatii cu clientii
- spirit de echipa
- atitudine poztiva
- carnet de conducere - cat. B

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, comision din realizari, autoturism de serviciu, telefon, posibilitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.