Account Executive si HORECA Executiv

Agroli Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata si identifica potentiali clienti
- Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti existenti
- Intocmeste rapoarte si analize legate de dinamica pietei si produsele concurente

CERINTE

- Studii superioare ( constituie avantaj )
- Experienta cel putin 2 ani pe o pozitie similara de preferat intr-o companie FMCG ( produse congelat
- Experienta in vanzari minim 5 ani
- Limba engleza nivel bun
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Orientare spre rezultat
- Putere de decizie

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Bonusare in functie de performante

SC AGROLI GROUP S.R.L. este unul dintre principalii producatori si comercianti de pui de pe piata romaneasca, cu sediul in Crevedia.
Tinta noastra este sa ne consolidam pozitia pe piata prin crearea de noi produse, cresterea portofoliului si a retelei de distributie.
Suntem orientati spre calitatea produsului final mai ales prin controlul strict al igienei si sigurantei alimentului efectuat in spatiile de productie, depozitare si mijloacele de transport din flota de distributie.