ACCOUNT EXECUTIVE / SALES EXECUTIVE

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborarea strategiei de vanzari si promovare;
- stabilirea listelor cu clientii potentiali;
- contactarea telefonica aclientilor si stabilirea intalnirilor cu acestia;
- elaborarea unui contract- report;
- stabilirea resurselor de baze de date ce sunt necesare intr-un proiect;

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC;
- Experienta pe un post similar minim 1 an
- Permis de conducere auto categoria B;
- Abilitati de comunicare
- Gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision din proiectele finalizate;
- traininguri de specialitate;
- laptop;
- masina de serviciu (folosita doar in timpul programului);
- posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.