Account Executive

Inform Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Obiectivul cheie al pozitiei de Account Executive este de a asigura un flux semnificativ si rentabil de venituri pentru proiectele alocate
- Gestionarea portofoliului existent de clienti si proiecte pentru produsele on-line ale companiei Inform Media
-Mentinerea si dezvoltarea de relatii strategice cu clientii
-Pregatirea rapoartelor saptamanale de vanzari si venituri
- Asigurarea continuitatii proiectelor alocate si identificarea de noi oportunitati de business

CERINTE

-Experienta in vanzari minim 3 ani
-Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
-Orientare catre client
-Limba engleza – nivel avansat scris si vorbit

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- programe de training
- mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara

INFORM MEDIA, un trust international de media, este prezent in sase judete din partea de Vest a Romaniei - Bihor, Arad, Caras-Severin, Timis, Satu Mare, Cluj si in Bucuresti. Principalele produse sunt cotidienele - Timis Expres, Arad Expres, Jurnal Bihorean, Jurnal de Caras-Severin, Cluj Expres, Jurnalul Aradean - limba romana, Bihari Napl?, Szatm?ri Friss ?js?g - limba maghiara; ziarele saptamanale - Publitim Timisoara, Bazar Bihorean; portaluri specializate de stiri - tion.ro, bihon.ro, aradon.ro, caon.ro, huon.ro, clon.ro; portalul de anunturi - publitim.ro, portalul de locuri de munca - romjob.ro, clujjob.ro, itromjob; portalul de imobiliare - romimo.ro; portal auto - bestauto.ro

Inform Media recunoaste in capitalul uman resursa cea mai importanta in realizarea obiectivelor institu?ionale.
Echipa Inform Media este tanara, puterea sa constand in entuziasmul si integritatea oamenilor sai , calita?i ce indruma spre performan?a.
Stim cat de importanta este cresterea profesionala a angajatilor companiei si tocmai din acest motiv urmarim in permanenta perfectionarea lor prin diverse training-uri.