ACCOUNT EXECUTIVE

Vodanet Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru relansarea unuia dintre proiectele Vodanet Media cautam o persoana cu reale abiltati de comunicare, persuasiva si proactiva care sa ocupe pozitia de:

Atributiile sale vor fi:
¿ contactarea potentialilor clienti si informarea lor asupra serviciilor oferite
¿ urmarirea incasarilor si evidenta la zi a facturilor restante
¿ dezvoltarea bazei de date de clienti
¿ alcatuirea de rapoarte periodice privind clientii si serviciile utilizate
¿ trimite Project Manager-ului rapoarte saptamanale privind situatia clientilor
¿ lucreaza indeaproape cu Project Manager-ul pentru a valorifica la maxim toate oportunitatile.

CERINTE

¿ cunostinte de Internet Marketing
¿ experienta in relatii cu clientii si vanzari prin telefon
¿ orientare catre client si eficienta
¿ studii superioare, de preferat cu profil economic sau comunicare
¿ persoana dinamica, persuasiva
¿ limba engleza la nivel mediu
¿ utilizare pachet Microsoft Office la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

¿ salariu motivant
¿ pachet de bonusuri si beneficii conform performantelor
¿ oportunitatea de a construi o cariera in domeniul internetului.

Vodanet Media s-a nascut din pasiunea si ambitia unei echipe tinere care a decis ca publicitatea on-line are un viitor in Romania si a depus toate efoturile pentru a reusi sa se impuna pe piata.
Daca esti in cautarea unui loc de munca dinamic si flexibil, intr-un domeniu nou si plin de provocari, unde poti invata totul despre World Wide Web si poti participa la initierea si succesul unor site-uri si campanii on-line Vodanet Media poate fi locul potrivit pentru tine. Iti oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipa care lucreaza in cel mai activ si mai rapid mediu de comunicare: Internet.
Calitatea pe care o apreciem cel mai mult la angajatii nostri este disponibilitatea de a invata. Web publishing-ul si publicitatea on-line sunt domenii noi, in care specialistii sunt in formare si de aceea noi am ales sa ne formam propriii specialisti.
Ne plac oamenii care accepta provocari si sunt dispusi sa munceasca atat cat este necesar pentru a realiza lucruri remarcabile.