ACCOUNT EXECUTIVE

RANDDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti - prospectarea pietei
Marirea constanta a numarului de clienti
Dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti
Prezentarea produselor oferite
Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor

CERINTE

Persoana deschisa cu reale capacitati de vanzare si negociere
Persoana cu abilitati de comunicare si de rezolvare a problemelor
Persoana prezentabila, dinamica si cu bun spirit organizatoric
Persoana cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa
Disponibilitate la program prelungit si in conditii de stres
Experienta in domeniu constituie un avantaj
Cunoscator limba engleza
Cunostinte PC: MS Office, Outlook Express
Optional: Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv (salariu + comision), telefon mobil si posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Compania este lider pe piata romaneasca de sisteme de expunere profesionale
Printuri de mari dimensiuni
Productie publicitara
www.randder.ro
www.easyexpo.ro