ACCOUNT EXECUTIVE

TOTAL ADVISOR INSURANCE BROKER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negociaza si administreaza politele de asigurari
- Pastreaza legatura cu clientul
- Ofera consultanta si asistenta in caz de dauna
- Efectueaza incasarea primelor si ratelor de asigurare
- Efectueaza plati si rezolva justificarea avansurilor spre decontare
- Intocmeste si inregistreaza deconturile de cheluieli
- Intocmeste rapoarte periodice privind activitatea desfasurata

CERINTE

- Persoana motivata pentru a-¿i dezvolta o cariera profesionala intr-o companie cu mediu de lucru profesional si cu standarde inalte de calitate.
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj dar nu este obligatorie.
- Studii superioare de specialitate finalizate sau in an terminal.
- Pentru studenti: obligatoriu disponibilitatea de lucru cu program full-time.
- Foarte bune abilitati de operare PC.
- Limba engleza – nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de munca profesional in echipa tanara si dinamica
- Oportunitatea unei cariere in brokerajul de asigurari
- Pachet salarial motivant
- Bonuri de masa
- Traininguri de formare si dezvoltare profesionala si personala

DESCRIEREA FIRMEI

TOTAL ADVISOR, parte a grupului Capital Partners,
este prima companie de brokeraj in asigurari acreditata dupa noile norme ale Comisiei de Supraveghere a Asigurarilor. Suntem o echipa tanara, dinamica, care crede in integritate in relatiile cu colaboratorii interni si externi, incurajeaza inovatia si stie ca intotdeauna exista solutii.