ACCOUNT EXECUTIVE

S.C. ASHLEY&HOLMES S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un alien simpatic si comunicativ, pentru un post de account executive in internet business/new media, care sa ii rapeasca pe clienti, dar si pe colegi, cu inteligenta, prezenta de spirit si dedicatia specifice locuitorilor altor planete. E.T.-ul la care visam, pe langa o experienta de minim 1 an in domeniu, trebuie sa fie zen in Zend Framework, smart in Smarty, sa i se aprinda luminitele cand aude de PHP, XHTML, AJAX, Flash, ActionScript, OOP si MVC, asta ca sa vorbeasca aceeasi limba cu noi, cu care o sa faca o echipa de milioane de biti. In plus, trebuie sa fie in stare sa ii faca pe clienti nu doar din vorbe, ci si din AdWords, sa aiba activat cipul pentru campanii CPM, si sa nu faca ioi! cand aude de YUI. Trebuie sa fie diplomat desavarsit, rabdator cu clientii si bun vorbitor de limba engleza, si un excelent team player. La pachet cu o minte analitica, creativitate, inventivitate si orgolii minime, internetoholics si new media addicted. Oferim birou modern, cu vedere spre parcul Kisselef, open office pentru ca si el/ea e open mind, pachet salarial motivant (asigurare medicala inclusa), si un portofoliu plin de clienti importanti, care dau bine la CV. Asteptam un bip la adresa: office@frankgroup.ro.

CERINTE

Ashley Worldgroup Southeastern Europe has been present in the communications market since 1989.
We Provide full marketing communications services.
Through our advanced network of first class companies.
Ashley Worldgroup Southeastern Europe is a specialized network which increasingly commands a strategic consulting role in the SE region , providing its expertise and its technical know-how in the advertising and integrated communications sector.
We have an affiliation with one of the leading advertising & consulting networks in the world, thelawfirm.
Ashley Worldgroup Southeastern Europe is operating through its thirteen offices, in: Athens, Belgrade, Bucharest, Limassol, Ljubljana, Lodz, Prishtina, Sarajevo, Skopje, Sofia, Tirana, Vienna and Zagreb.