Account Executive

More Results Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- vrea sa isi faca o cariera in marketing direct iar acest aspect reprezinta o prioritate in viata sa
- atitudine pozitiva si proactiva fata de clientii firmei
- asumarea de responsabilitati si demonstrarea unor initiative constructive
- abilitati de negociere si gestionare a conflictelor
- excelente abilitati de comunicare verbala sau telefonica inclusiv de ascultare activa
- capacitatea de concentrare efectiva pe nevoile unui client si abilitatea de a oferi solutii si/sau alternative la solicitarile clientilor
- capacitatea de a explica toate cerintele procedurale clientilor, clar si concis, in scris sau la telefon
- capacitatea de analiza si de luare a unor decizii in functie de specificul diverselor situatii cu care se confrunta
- abilitati dovedite de autocontrol si rezistenta la stress, de adaptare imediata la presiunile si schimbarile mediului de lucru
- Capacitate de a lucra in echipa

CERINTE

- Limba engleza nivel mediu, conversatie
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare de finalizate sau student ID sau FF

BENEFICII OFERITE

- salariul va tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului
- pachet salarial avantajos
- posibilitatea reala de promovare in cadrul companiei, comisioane si bonusuri in functie de performanta
- desfasurarea activitatii intr-un colectiv tanar si intr-un mediu profesionist

Agentie de marketing direct full services www.moreresults.ro