ACCOUNT EXECUTIVE

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

In prezent cautam pt. cel mai mare furnizor de servicii online profesioniste din Romania, o persoana dinamica si cu initiativa care sa ocupe pozitia de ACCOUNT EXECUTIVE.

Descrierea postului:
-intermedierea relatiei firma-client
-promovarea serviciilor firmei
-intretinerea portofoliului de clienti si prospectarea in vederea obtinerii de noi contracte
-oferirea de suport tehnic clientilor.

CERINTE

-studii superioare
-experienta pe un post similar reprezinta un avantaj considerabil
-cunostinte avansate de limba engleza
-foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare personala
-cunostinte operare PC: pachetul MS Office, navigare Internet

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta pentru un grup de companii.
SMART SIGMA este o firma care ofera servicii de consultanta in management si resurse umane in cadrul unui grup de companii.