ACCOUNT EXECUTIVE

CITYPAGES IMPEX S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti
¿Stabilirea de intalniri, negocierea, incheierea si urmarirea desfasurarii de contracte
¿Atingerea targeturilor stabilite
¿Administrarea eficienta a relatiilor cu clientii existenti
¿Intocmirea rapoartelor de activitate si inaintarea acestora superiorului direct

CERINTE

¿Varsta minima 25 de ani
¿Experienta in vanzari servicii minim 1 an ( obligatoriu )
¿Abilitati de comunicare si negociere
¿Putere de lucru, spirit de echipa, gandire pozitiva
¿Abilitati de organizare si planificare, flexibilitate si adaptabilitate
¿Limba engleza,
¿Cunostinte PC ( office, outlook)

BENEFICII OFERITE

¿Salariu 400 Euro + comision + bonusuri pentru atingerea targeturilor
¿Telefon mobil
¿Training
¿Posibilitatea de a te alatura unei echipe tinere intr-un mediu de lucru placut
¿Posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung
¿Decontare transport in interes de serviciu ¿ posibil decontare benzina pentru cei cu autoturism propriu.

Agentie de publicitate ce deruleaza in prezent doua proiecte: un site index de afaceri - www.citypages.ro si un suport media nou introdus pe piata din Romania - Pagina Orasului