Absolventi Autovehicule Rutiere (sau similar)

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti ai companiei
- prospecteaza piata auto si identifica noi clienti
- ofera asistenta serviciului CSC si clientilor directi si indirecti
- imbunatateste rezultatele clientilor tinta alocati prin dezvoltarea si mentinerea pe termen lung a relatiilor comerciale la un nivel optim; ofera sprijin clientilor pentru a asigura atingerea obiectivelor generale de vanzari
- intelege pe deplin tehnologia produselor si a utilizarii lor precum si beneficiile folosirii acestora
- raspunde in termenul promis la intrebarile clientilor legate de folosirea eficienta a produselor companiei

CERINTE

- student in ultimul an sau absolvent al Facultatii de Autovehicule Rutiere (sau similar)
- cunostinte tehnice foarte bune in domeniul auto
- cunosinte bune de limba engleza
- permis de conducere
- abilitati operare PC
- abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- spirit de echipa
- persoana dinamica
- orientare spre clienti
- simt de piata

BENEFICII OFERITE

- companie multinationala
- mediu de lucru profesionist
- perspective reale de dezvoltare a unei cariere
- pachet salarial motivant

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.