ABC Human Capital cauta SALES REPRESENTATIVE pentru COMPANIE MULTINATIONALA!- SISTEM DOOR-TO-DOOR

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- mentinerea permanenta a relatiei cu clientii companiei;
- asigurarea vizitelor pentru clientii existenti;
- apelarea si efectuarea de vizite pentru clientii noi zilnic;

CERINTE

- persoana comunicativa;
- capacitate de negociere;
- care sa isi doreasca sa se dezvolte si sa isi autodepaseasca performantele;
- persoana foarte activa;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.