500 euro + CIM, bona 10 ore + 2 wd/luna, Primaverii

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 2 ani. Zona Primaverii. Programul: 8-10 ore pe zi, L-Vi + 2 wd pe luna .Atributii: ingrijire, supraveghere fetita, activitati educative, recreative si de dezvoltare cu fetita, iesit la plimbare, etc. Salariul 500 euro + CIM. Cautam o doamna educata, studii superioare, calda,calma, iubitoare, care sa vorbeasca o limba straina.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 2 ani. Zona Primaverii. Programul: 8-10 ore pe zi, L-Vi + 2 wd pe luna .Atributii: ingrijire, supraveghere fetita, activitati educative, recreative si de dezvoltare cu fetita, iesit la plimbare, etc. Salariul 500 euro + CIM. Cautam o doamna educata, studii superioare, calda,calma, iubitoare, care sa vorbeasca o limba straina.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.