500 euro, bona gemeni, zona Aviatiei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu gemene in varsta de 1,1 ani angajeaza urgent o bona, pentru program 10 ore de luni pana vineri. Zona Aviatiei.
Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda, cu experienta.
Salariul 500 Euro.
Ne intereseaza si o bona interna.
Suntem agentia Cleaning & Babysitting RO, practicam un comision de 20% doar din primul salariu.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.