3x Inginer constructor

DC Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia si studiaza documentatia tehnica de la Serviciul Tehnic si respecta prevederile acesteia, raspunzand de calitatea lucrarilor executate;
Prezentarea temelor de proiectare privind executarea lucrarilor noi sau de reparatii din domeniul constructiilor
Verificarea din punct de vedere tehnic a documentatiei de executie prezentata de proiectant pentru lucrarile noi si de reparatii
Supervizarea derularii contractelor, urmarirea executarii lucrarilor
Colaboreaz¿ cu dirigintele de specialitate si urm¿reste întocmirea tuturor documentelor privitoare la executie cerute de legislatia în vigoare;
Tine legatura cu proiectantii de specialitate pentru a rezolva în timp util orice problem¿ aparut¿ în executie ;
Raspunde de respectarea proiectelor de lucrari si de incadrarea in termenele stabilite
Raspunde de conducerea si organizarea procesului de productie precum si de gestionarea bunurilor materiale, utilaje, forta de munca din dotarea obiectivului repartizat;
Avizeaz¿ situatiile de lucr¿ri pe specialitatea sa
Particip¿ la sedintele s¿pt¿mânale de santier.

CERINTE

Studii superioare tehnice in domeniul constructiilor
Experienta minim doi ani intr-o pozitie similara
Cunoasterea legislatiei in domeniu
Cunostinte operare PC

Limbi straine:
Engleza
Franceza

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea evolutiei carierei
Salariu atractiv in concordanta cu nivelul experientei fiecarui candidat in parte
Standard de lucru international

DESCRIEREA FIRMEI

Societate franceza ce activeaza in domeniul constructiilor.