300 posturi de Ambalatori - 8-10 mil lunar !!!!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare cautam pentru un client :
Persoane indemanatice, serioase, fara antecedente penale, pentru job usor de ambalare manuala produse.

1. Locatia ¿ Bucuresti (nu se cunoaste inca locatia, dar in mod sigur va avea acces la mijloacele de transport in comun)
2. Date contractuale:
- salariu: cca 200-230 euro net
- tichete de masa: da

- program de lucru: 8 h/zi

- ore suplimentare: nu este cazul

- perioada de proba: 1 luna

- durata proiect: un prim contract pe durata determinata de 6 luni, cu posibilitatea prelungirii pe durata nedeterminata

- activitatea prestata: ambalare manuala, care presupune atentie si rabdare din partea angajatilor

CERINTE

3. Varsta candidatilor: nu exista limite de varsta

4. Sexul candidatilor: M&F

5. Numar de salariati: 100-200 ambalatori

6. Data inceperii activitatii: 01.10.2006

BENEFICII OFERITE

200-230 euro + bonuri de masa ( aprox 50 euro)