30 AGENTI DE VANZARI

QIUD CORA SAT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Marirea numarului de clienti
2. Intretinerea contractelor actuale cu clientii deja existenti
3. Realizarea targetului lunar impus de companie

CERINTE

Concurentii pentru posturile de agenti de vanzari in cadrul companiei noastre trebuie sa fie persone prezentabile, serioase, cu un bun simt de negociere si nu in ultimul rand persoane energice.

BENEFICII OFERITE

1. Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist
2. Posibilitatea de ascensiune pe scara profesionala
3. Masina si telefon de serviciu (dupa perioada de proba)
4. Bonusuri lunare pentru cei mai buni 10 agenti de vanzari
5. Asigurare medicala gratuita (dupa perioda de proba)
400 - 500 EURO / luna

Companianoastra este o companie nou infiintata, care are menirea de a da sansa tuturor cetatenilor romani de a accesa internetul din propria locuinta la preturi special concepute pentru nivelul de trai actual.
Infrastructura firmei noastre ne da posibilitatea de a putea oferi servicii de date pe intreg teritoriul Romaniei.