3 Posturi Inspector I asistent - Serviciul Relatii cu Asociatii de Proprietari

Primaria Sector 2 Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste, analizeaza si solutioneaza sesizarile asociatiilor de proprietari
- organizeaza exercitarea controlului financiar-contabil si gestionar asupra asociatiilor de proprietari
- creeaza o baza de date privind identificarea asociatiilor de proprietari
- sprijina si indruma asociatiile de locatari in actiunea de reorganizare ca asociatii de proprietari

CERINTE

- Studii superioare de lunga durata: stiinte juridice, administratie publica, stiinte economice;
- vechime in specialitatea studiilor necesare exercitarii functiei publice :1 an
- cunostinte de utilizare PC nivel mediu, pentru: Word, Excel, Access, PowerPoint, Internet, E-mail;

- promptitudine si eficienta in efectuarea lucrarilor;
- cunoasterea unei limbi straine de nivel mediu;
- abilitatea de a comunica usor;
- bun analist
Postul de inspector I asistent la Serviciul Relatii cu Asociatii de Proprietari este functie publica de executie si se ocupa prin concurs organizat in conditiile legii. Concursul va avea loc in data de 4 decembrie, ora 12,00. Data limita de depunere a dosarelor este 21 noiembrie 2007.
Dosarul de concurs va contine in mod obligatoriu:
- formularul de inscriete care se ia de la sediul institutiei;
- copia actului de identitate;
- copiile diplomelor de studii si ale altor acte care atesta efectuarea unor specializari;
- copia carnetului de munca sau, dupa casz, o adeverinta care sa ateste vechimea in munca si, dupa caz, in specialitate;
- cazierul judiciar;
- adeverinta care sa ateste starea de sanatate corespunzatoare;
- copia fisei de evaluare a performantelor profesionale individuale sau, dupa caz, recomandarea de la ultimul loc de munca;
- declaratia pe propria raspundere sau adeverinta care sa ateste ca nu a desfasurat activitati de politie politica.
Actele trebuie insotite si de originale pentru conformitate, originalele se restituie titularului.
Informatii suplimentare putei obtine de pe site-ul Primariei Sector 2 www.ps2.ro/angajari

BENEFICII OFERITE

- sporuri salariale ¿i premii în func¿ie de performan¿e;
- decontare cheltuieli pentru ¿inuta de serviciu;
- training ¿i instruire permanent¿ asigurat¿ de c¿tre Prim¿rie;
- masterate ¿i cursuri postuniversitare ;
- gratuitate pentru transport, acces la servicii culturale, bufet propriu;
- condi¿ii de lucru la cele mai înalte standarde, într-o cl¿dire modern¿;
- lucrul pe computere moderne, cu acces permanent la intranet ¿i internet;
- oportunit¿¿i de promovare, ¿ansa dezvolt¿rii unei cariere de succes;
- atmosfer¿ de lucru captivant¿.

DESCRIEREA FIRMEI

Administratie publica locala