2800 lei, bona interna, zona Mall Baneasa.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna cu experienta si recomandari pentru o fetita de 1 an si o luna. Zona Mall Baneasa-Bd.Agronomiei. Se ofera 2 wkd libere/luna. Salariul: 2500 -2800 lei. Bona se va ocupa de ingrijirea si supravegherea fetitei, iesit cu ea la plimbare, cantat, citit povesti, jucat cu fetita, gatit pentru micuta si pentru familie, spalat vase.

CERINTE

Bona interna cu experienta si recomandari pentru o fetita de 1 an si o luna. Zona Mall Baneasa-Bd.Agronomiei. Se ofera 2 wkd libere/luna. Salariul: 2500 -2800 lei. Bona se va ocupa de ingrijirea si supravegherea fetitei, iesit cu ea la plimbare, cantat, citit povesti, jucat cu fetita, gatit pentru micuta si pentru familie, spalat vase.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.