25 posturi Secretariat / Operare PC / Call-Center - cod m402

Soft-Temax - agentie-recrutare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare

Orice persoana indiferent de sex, varsta, pregatire.

Angajari masive pana la sfarsitul saptamanii !!!

Anuntati-va si prietenii de aceasta oportunitate deosebita.

Salariu negociabil la interviu

Responsabilitati si sarcini:
- Operatorul reprezinta interfata dintre client, clientii clientului si companie;
- Ofera asistenta (online si telefonic) in deplin accord cu procedurile de lucru;
- Identifica problemele semnalate de catre client;
- Primeste, diagnosticheaza si rezolva problemele clientului furnizand acestuia instructiuni;
- Sugereaza clientului, daca este oportun metode de prevenire a acestui gen de probleme;
- Completeaza si actualizeaza in permanenta bazele de date specifice fiecarei activitati;
- Comunicarea prin intermediul telefonului a tuturor informatiilor dobandite in timpul cursurilor de formare.

CERINTE

- Cunostinte minime de utilizare PC;
- Abilitati de comunicare;
- Disponibilitate de a lucra in ture, inclusiv sambata si duminica;
- Studii medii/student/absolvent;
- Spirit de echipa;
- Ascultare activa;
- Orientare catre client, dinamism si putere de convingere;
- Experienta anterioara in call center constituie un avantaj;
- Capacitatea de a invata rapid;
- Rezistenta la stress.

BENEFICII OFERITE

Salarizare buna, mediu de lucru foarte placut