2000 lei, bona, zona parc Al Ioan Cuza.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu copilas de 6 luni angajeaza urgent o guvernanta, bona, pentru program 10 ore de luni pana vineri. Zona: parc Alexandru Ioan Cuza, Bucuresti. Salariul 2000 lei.
Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda. Avantaj: studii superioare, engleza. Atributiile bonei vor fi strict legate de copilas.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.