2000 lei, bona zona Nicolae Grigorescu, urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu 2 copii ( 4 ani si 1,6 ani) angajeaza urgent o bona, pentru program 8 ore de luni pana vineri, zona metrou Nicolae Grigorescu.
Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda. Atributiile bonei vor fi: ingrijit si supravegheat copii, iesit in parc, ajutat mamica la treburile casei ( mamica este acasa), luat copilul cel mare de la gradinita la ora 12:30, mers cu el la inot la ora 14:30, revenit acasa in jurul orei 16:00.
Salariul 2000 lei.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.