2000 lei,bona, gemeni, zona Gara de Nord.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari sau doar cu experienta ca mama, pentru gemeni de 11 luni. Zona: Gara de Nord. Programul: 8:00-18:00, L-Vi. Atributii: ingrijit, supraveghere copii, plimbari in parc, etc. Salariul: 1800-2000 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, devotate care sa lucreze pe termen lung.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari sau doar cu experienta ca mama, pentru gemeni de 11 luni. Zona: Gara de Nord. Programul: 8:00-18:00, L-Vi. Atributii: ingrijit, supraveghere copii, plimbari in parc, etc. Salariul: 1800-2000 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, devotate care sa lucreze pe termen lung.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.