2000 lei, bona bebe 6 luni, zona Stefan cel Mare. Angajare imediata!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un copilas de 6 luni. Zona Stefan cel Mare. Salariul: 2000 lei. Bona se va ocupa de ingrijirea si supravegherea copilasuluii, plimbari, cantat, citit povesti, jucat cu copilasul, spalat si calcat hainutele lui. Cautam o doamna vesela, calma, iubitoare. Angajare imediata

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un copilas de 6 luni. Zona Stefan cel Mare. Salariul: 2000 lei. Bona se va ocupa de ingrijirea si supravegherea copilasuluii, plimbari, cantat, citit povesti, jucat cu copilasul, spalat si calcat hainutele lui. Cautam o doamna vesela, calma, iubitoare. Angajare imediata

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.