2 posturi - Inginer Vanzari / Sales Engineer -domeniu materiale constructii

Ayla Chemicals S.R.L. Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va identifica si contacta clientii pentru produsele Companiei: sape, adezivi, flooring-pardoseli speciale, pasta de silicon etc.;
- va oferta, negocia si urmari derularea contractele cu clientii;
- va reprezenta Compania in cadrul licitatiilor;
- va promova produsele si imaginea companiei cu ocazia diverselor manifestari in domeniu (targuri, expozitii, conferinte etc.).

CERINTE

- absolvent Facultate tehnica;
- experienta minim 3 ani in piata produselor specifice domeniului constructii ;
- minim 2 ani experienta vanzari; constituie un avantaj vanzarile B2B
- cunostinte bune Excel;
- limba engleza nivel avansat;
- permis auto - B;
- deschis spre nou si spre autodezvoltare;
- orientat spre rezultate concrete;
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

discutabil la momentul interviului, in functie de experienta candidatului
mentiune: transportul este asigurat de companie

Companie internationala, producatoare si importatoare de produse pentru constructii (aditivi pentru betoane, pardoseli, sape, adezivi, silicon, acoperiri speciale etc.) care si-a deschis de curand operatiunile si in Romania. Detalii pe www.ayla.ro