2 GESTIONARI

Vodanet Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru serviciul nostru de inchiriere/vanzare DVD-uri online cautam:

GESTIONAR

Responsabilitatile noului nostru coleg vor fi:

-gestionarea intrarilor si iesirilor de marfa din depozit si magazin;
-organizarea activitatilor de aprovizionare si livrare;
-inventarierea, urmarirea permanenta si actualizarea situatiei evolutiei stocurilor din depozit;
-operarea modificarilor de stocuri in programul de gestiune;

CERINTE

Absolvent studii medii
Experienta pe o pozitie similara de minim 1 an
Persoana organizata si atenta la detalii
Persoana matura si responsabila

Program de lucru:
Se va lucra de in schimburi de luni ¿vineri 9.30-16.00 si 16.00-22.00 si 2 weekend-uri pe luna;

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
mediu de lucru placut si dinamic

Vodanet Media s-a nascut din pasiunea si ambitia unei echipe tinere care a decis ca publicitatea on-line are un viitor în Romania si a depus toate eforturile pentru a reusi sa se impuna pe piata.

În cooperare cu liderul în domeniul închirierilor de casete video si de DVD-uri din Romania, VideoMax, oferim clientilor nostri o solutie spectaculoasa pentru campanii targetate.

Videomax este un serviciu de inchiriere DVD/VHS/PS2 cu livrare gratuita la domiciliu, disponibil in Bucuresti, Ploiesti, Buzau, Galati, Braila, Brasov prin curieri si agenti proprii si national, prin curierat rapid.

Site-ul VideoMax.ro permite efectuarea de comenzi online de DVD-uri si contine descrieri detaliate a produselor de închiriat, iar vasta sa baza de date este piatra de temelie a conceptului de publicitate AdSmart.