18 posturi - Operare PC /agent call center / Telemarketing / instruire / secretariat / asistent manager / contabili / receptionere / soferi / consultant - cod m440

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noi acceptam tinerii fara experienta, indiferent de pregatirea profesionala, sex, varsta, orar part-time 6 ore sau full-time 8 ore

Daca vrei un job usor unde singura dificultate ar fi deplasarile,fara sefi stresanti sau orar infernal,
unde nu se cere experienta anterioara, unde ai un mediu de lucru in care sa fii respectat si apreciat , te asteptam in echipa noastra !

Candidatul ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele :

- experienta vasta de utilizare PC, capacitatea de a efectua instalari, depanari probleme uzuale

- nu se cere limba engleza

- serios si responsabil, ordonat, riguros, atent la detalii

- punctul, dornic sa comunice des cu superiorii pentru raportare

- perfectionist si sa simta placere in a instrui pe cei din jur

- dornic si capabil sa faca zilnic deplasari in interes de servici de min 2-3 ore , in oras sau in judet

- preferabil posesor de autoturism diesel sau gpl

- capabil sa raporteze zilnic stadiul lucrarilor, sa fie preocupat de succesul muncii sale

- dornic de o cariera in IT si de a ramane intr-o firma pe termen lung

- Student cu prestanta si dorinta de afirmare

- Persoana care sa nu depinda de job pentru salariu

- Candidati statornici care sa ramana min 2 ani

- Capabil sa lucreze matinal incepand cu ora 8

CERINTE

Beneficiile jobului :

- Contract cu carte de munca

- Sarcini usoare, placute, titulatura care da bine la CV

- Orar full-time flexibil cu posibilitati de invoire

- Mediu de lucru placut, lipsit de presiune si stres.

- Certificari IT anuale, mariri de salariu trimestriale de 5-10 % in functie de performanta.

- Posibilitatea de a avansa la postul de coordonator de judet

- Actiuni de team-building bianuale ( excursii munte/mare, picnic)

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare