1700 lei, bona bebe 4 luni, zona Militari-Gorjului.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu bebe de 4 luni angajeaza o bona, pentru program 10 ore de luni pana vineri. Zona: Militari-Gorjului. Salariul 1700 lei.
Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda. Avantaj: studii superioare. Atributii: ingrijire copil, schimbat, hranit, preparat mancare pentru copil in momentul in care incepe diversificarea, facut curatenie in camera copilului.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.