# SPECIALIST RESURSE UMANE

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea bazei de date a angajatilor;
- organizeaza si participa la realizarea anchetelor in cazul abaterilor disciplinare conform legislatiei in vigoare;
- identifica posturile vacante si deruleaza toate activitatile refetitoare la procesul de recrutare (elaborarea anunturilor, programarea is sustinerea interviurilor, elaborarea rapoartelor de interviu);
- analizeaza necesitatile de instruire ale personalului;
- mentinerea relatiei cu ITM-ul local;

CERINTE

- Studii superioare socio-umane finalizate;
- Experienta pe un post similar minim 2 ani;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitatea de a lucra in echipa;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oprtunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.