# SPECIALIST ACHIZITII

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care are ca domeniu de activitate importul si comercializarea produselor congelate.

- Planifica, asigura si raspunde de activitatea de aprovizionare cu materii prime (carne si legume congelate);
- Identifica noi frunizori de materii prime din import;
- Mentine si dezvolta relatiile cu furnizorii de marfa din tara si strainatate;
- Urmarirea evolutiei si a tendintei preturilor la materiile prime atat din piata interna cat si externa;
- Negocierea ofertelor si urmarirea derularii contractelor / comenzilor;
- Mentine relatia cu Autoritatea Sanitar Veterinara;
- Urmarire stocuri marfa achizitionata;

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte avansate de operare PC: pachetul MS Office;
- Persoana comunicativa, cu bune abilitati de negociere si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.