# SEF SERVICIU INTRETINERE UTILAJE

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care are ca domeniu de activitate productia sistemelor de tevi din plastic.

- Coordonarea echipei din subordine;
- Intocmirea si implementarea planului de mentananta;
- Organizarea, coordonarea si verificarea activitatii din cadrul Departamentului de Intretinere;
- Administrarea bugetelor alocate;
- Mentinerea in starea optima de functionare a utilajelor din cadrul fabricii;
- Analizarea impreuna cu echipa a defectiunii utilajelor;
- Monitorizare stocuri piese schimb;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Minim 4 ani experienta in intretinerea utilajelor de productie;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Foarte bune abilitati de a coordona si lucra in echipa;
- Persoana comunicativa, dinamica, orientata spre rezultat;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial motivant;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.