# SEF MAGAZIN

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie germana ce comercializeaza incataminte si accesorii.

- Administreaza si organizeaza activitatile punctului de lucru in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
- Coordoneaza, indruma si motiveaza angajatii;
- Responsabil pentru gestionarea, prezentarea, expunerea , aranjarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- Urmarirea atingerii targetelor;

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar de minim 6 luni;
- Foarte bune abilitati de coordonare,comunicare si organizare;
- Flexibilitate in gandire si forta de decizie;
- Persoana orientata spre rezultate;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.