~ Secretara - Otopeni

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea apelurilor telefonice si administrarea corespondentei
- traducerea documentelor din Limba Romana in Limba Engleza;
- responsbaila pentru rezervarea biletelor de calatorie si a camerelor de hotel pentru reprezentantii companiei
- intoducerea facturilor in sistemul informatic
- mentinerea relatiilor cu clientii

CERINTE

Clientul nostru este o companie multinationala care importa si comercializeaza utilaje agricole

Cerinte:

- Minim 6 luni experienta pe un post similar;
- Cunostinte de Limba Engleza la nivel Avansat;
- Studii superioare in domeniul economic constituie avantaj;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Persoana sociabila, comunicativa, capacitate de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale;
- Decontarea transportului;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.